Jak skorzystać z naszego kursu?

Załóż swój profil i oglądaj krótkie materiały wideo w dowolnym miejscu
i czasie. Udział w kursie dostępny jest przez stronę internetową lub aplikację mobilną. 
 
darmowy kurs finansów osobistych

Zawartość kursu

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu finansów osobistych i został podzielony na 4 części tematyczne, aby ułatwić Ci zdobywanie wiedzy w ramach każdego obszaru.  

Jak myśleć
o finansach?

Część 1

W pierwszej części dowiesz się m.in. w jakie pułapki wpada Twój umysł podczas podejmowania decyzji finansowych oraz jak duży wpływ mają na te decyzje inni ludzie.

Jak dbać
o przychód?

Część 2

Druga część to praktyczne wskazówki dotyczące m.in. obliczania dochodu, określania wartości swojej pracy oraz sposobów na podnoszenie kwalifikacji w celu zwiększenia zarobków. 

Jak pilnować wydatków
i oszczędzać?

Część 3

W trzeciej części kursu poznasz zasady panowania nad finansami oraz dowiesz się, co należy zrobić, by efektywnie zwiększać swoje oszczędności.

Jak inwestować, by stworzyć znaczące zasoby?

Część 4

Czwarta część kursu to omówienie sposobów na bezpieczne inwestowanie, dzięki którym zyskasz szansę na zgromadzenie pokaźnego kapitału.

Jak wygląda kurs?

Kurs, składający się z czterech części, został przygotowany w formie krótkich nagrań wideo. W każdym z nagrań zawierających animacje i infografiki trenerzy omawiają odrębne zagadnienia.

Łączny czas trwania kursu to 4 godziny i 40 minut. Nagrania wideo w każdej z części trwają od kilku do kilkunastu minut, co ułatwia zapoznawanie się z przekazywaną wiedzą stosownie do własnych potrzeb i możliwości.

W trakcie kursu możesz sprawdzić swoją wiedzę w miniquizach dostępnych
w każdej części. Po obejrzeniu wideo możesz podsumować zdobyte informacje, by móc lepiej stosować zdobytą wiedzę w praktyce.

Odpowiedz na 3 pytania i oceń nasz kurs

Przed rozpoczęciem kursu oraz po jego zakończeniu poprosimy Cię
o odpowiedzi na 3 pytania, która pomogą nam rozwijać kurs i dbać o jego jakość. Tobie natomiast pozwoli ocenić stan swojej wiedzy o finansach oraz umożliwi pozostawienie opinii.

Pierwsza z ankiet pozwoli nam pozyskać informacje m.in. o tym skąd dowiedziałeś się o kursie, dlaczego postanowiłeś wziąć w nim udział oraz ile wiesz o finansach osobistych przed rozpoczęciem nauki.

Ankieta po odbyciu kursu umożliwi Ci jego ocenę zarówno pod kątem doboru platformy i formuły nauki, jak i zakresu pozyskanej wiedzy.