Idea
kursu

Myśl przewodnia naszego kursu

Wyniki badań sprawdzających naszą wiedzę i sprawność ekonomiczną pozwalają sądzić, że my Polacy możemy
i powinniśmy lepiej radzić sobie z finansami osobistymi.
W tej zmianie chcemy pomóc.

To szczególnie ważne w czasach, w których doświadczamy ciągłych zmian oraz nowych zagrożeń,
a wiele poważnych decyzji podejmujemy niemal błyskawicznie,  jednym kliknięciem w telefonie, tablecie, czy komputerze.
 

kurs finansów osobistych

Odpowiadamy na potrzeby
w edukacji

Dla wielu ludzi świat finansów oraz związanych z nim usług bywa źródłem obaw. Wydaje się zbyt trudny i skomplikowany. Nasz kurs kierujemy właśnie do takich osób oraz do ludzi młodych – zarówno studentów, w tym wchodzących na rynek pracy, jak i pracowników na początkowym etapie kariery zawodowej.  

Mamy świadomość, że młodzi ludzie wkraczający w dorosłość zwykle nie są wyposażeni w wiedzę i umiejętności, która pozwalają im optymalnie zarządzać swoimi pieniędzmi. A przecież właśnie od tego zależy często stopień realizacji ich życiowych celów. 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kurs jak najlepiej odpowiedział na wszystkie potrzeby związane z zarządzaniem finansami osobistymi oraz przyczynił się do osiągania sukcesu w tym obszarze.  

Dzielimy się wiedzą finansową
w praktyce

Dysponujemy wiedzą na temat szeroko rozumianych finansów osobistych i chcemy się nią podzielić. Dążymy do tego, żeby każdy
z Was mógł poruszać się w świecie finansów pewnie, spokojnie oraz bezpiecznie, a zdobytą wiedzę wykorzystywał w swoim najlepszym interesie.
 

Jesteśmy przekonani, że mając zadbane i uporządkowane finanse, możesz poświęcić więcej uwagi na ważniejsze obszary swojego życia – spędzanie czasu z bliskimi, budowanie kariery zawodowej, zainteresowania, rozwój osobisty i odpoczynek. To wszystko ułatwią Ci praktyczne wskazówki i wiedza zdobyta w naszym kursie.

zarządzanie budżetem domowym